Background
Black

Mieli žmonės

Mieli žmonės,

dėkodami už ilgametę draugystę, norime atkreipti Jūsų dėmėsį į pokyčius, kurie įvyko tarsi savaime. O po teisybei todėl, kad viskas turi savo pradžią ir pabaigą. Iš pat pradžių buvome nusiteikę dirbti ne ilgiau kaip dvylika metų. Bent jau “su masėmis”. Nes iš pat pradžių žinojome, kad jei viskas vyksta teisingai – tai bendrose grupėse praktikuojantys : dalis jų turi nubyrėti ir išsivaikščioti, o kita dalis praktikuoti individualiai – nes jokio individualesnio dalyko už jogos praktiką ir būti negali. Taip ir atsitiko (o tai rodo, kad pas mus viskas vyksta teisingai  )

Visus tuos dvylika metų darėme viską, kad tik Jums būtų patogu gauti tai, kas ir naudinga yra Jums patiems. Atsisakę visko dirbome penkias dienas per savaitę, kad galėtumėte ateiti į pažengusiųjų grupes. Dar dvi ar tris dienas, kad galėtumėte pradėti savo kelią pradinukų grupėse. Taigi – šešias dienas per savaitę mes buvome savo darbo vietoje. O kur buvote Jūs visas tas dienas – paklauskite savęs...

Pereidami į tryliktus metus – kaip jau esu rašiusi ir sakiusi – pakeitėme savo kokybę. Kokybei to KĄ ir KAIP mes darome ir taip nebuvo lygių. Jūsų, kaip lankytojų, bėda yra ta, kad ne visiems reikia aukščiausios kokybės. O mūsų bėda yra ta, kad nesiruošiame nusivažiuoti taikydamiesi prie standartų tų, kas net nesuvokia kas tai yra kokybė.

Todėl nuo šiol mūsų statusas yra išskirtinis statusas. Kadangi gyvenime yra ir svarbesnių dalykų už darbą vakarais, tai mes juos ir norime daryti. O Jums kiekviena mėnesį skelbsime konkrečias mėnesio dienas : kada bus vakariniai užsiėmimai pažengusiems ir kada pradedantiesiems.

Sekite mūsų naujienas.

Spalis:

Dienos pažengusiems: 11, 15, 18, 22, 25, 29

Dienos pradedantiesiems: 17, 23, 26, 30