Background
Black

Joga pradedantiems

Kodėl pas mus nebėra grupės pradedantiesiems? Kuo toliau, tuo dažniau girdime šį klausimą. Atsakyti į jį ir paprasta, ir sudėtinga. Jei būtų tik viena priežastis – būtų paprasta. Bet priežasčių daug...

Visų pirma todėl, kad įvairaus plauko mokančiųjų pasiūla seniai viršijo begalinčių mokytis paklausą. Todėl, kad vis dažniau pradėjo ateiti nekokybiškos pasiūlos “paragavę” žmonės. Žmonės, kurie jau “visur buvo” ir “viską žino”. Žmonės, kurie jau įprato daryti bet ką ir bet kaip. Arba žmonės, kurie “žino kur nueiti”, kad būtų galima taip daryti. Nes kaip tik nekokybiška pasiūla garsiausiai rėkia, taiko pačias įvairiausias “narkozės” formas ir vis naujus būdus – geriausiu atveju niekur nevedančius, o įprastais atvejais leidžiančius pasijusti, kad pavargai + skauda = kažką gero padarei.

Žmonės persisotino darymu, kuris galų gale taip niekur ir neveda, taip ir neišvaduoja nei nuo fizinių, nei nuo psichologinių problemų. Tik užima laiką ir išeikvoja menkus dar likusius sveikatos syvus. Keista, bet žmonės sutinka daryti tą bet ką... Nes neturi su kuo vertingu palyginti, o gi KAŽKĄ reikia daryti. Todėl pasidaro svarbu, kad tik būtų daug saldžių žodžių, linksma=įdomu ir lengva. Ir madinga. Svarbu, kad siūlantieji bent kartą būtų buvę “pasimokyti” Indijoje. O gal net Amerikoje!

Ir štai tokie žmonės ateidavo pas mus. O pas mus nei madinga, nei lengva, nei Iinksma. Nes mes neužsiimame žmonių linksminimu. Nekalbame bereikšmių saldžių žodžių. Ir dabar taip madingais MOTYVATORIAIS niekada nesiveržėm būti. Vis dar manom, kad žmogus turi pats save motyvuoti (kitaip tokiam žmogui niekas nepadės ), o mes tik suteikiame galimybę. Galimybę pasijudinti savo pačių labui ir tinkama kryptimi. Bet efekto reikia palaukti. Ir ne voliojantis ant sofos tas efektas atsiranda, o nuolat lankant treniruotes. Čia ir bėda – tame kas telpa tame žodyje NUOLAT...

Pas kiekvieną savos priežastys kodėl sunku, praktiškai neįmanoma to daryti nuolat. Jos tokios aiškios, kad net neminėsiu.

Geriau pasakysiu štai ką : man pačiai tapo atvirai ir nepakeliamai nuobodu gaišti savo laiką tokio tipo grupėse. Grupėse, į kurias iš paskutiniųjų ateina gyvenimo nustekenti žmonės. Arba žmonės genami nuobodulio. Ateina tam, kad susipažintų su dar viena sistema ir “išbandytų” jos poveikį išklausydami teorijos ir darydami kažkokius pradedantiesiems skirtus pratimus... Ir čia pat pamirštų. Nes visi bendri pratimai jeigu kur nors ir veda, tai lėtai ir ilgai. Tai suprasdama pati jaučiausi beviltiškai.

O ir tokio tipo pradedančiųjų grupių staiga pasidarė pilnas miestas. Ir tebūnie. Tik ne pas mus.

Ilgus metus dirbdama ir su grupėmis, ir su individualiai praktikuojančiais aiškiai suprantu, kad konkrečias problemas galima sutvarkyti TIK INDIVIDUALIAI TRENIRUOJANTIS. Visas problemas: vaiko, besilaukiančiosios, tiesiog moters ar vyro. Efektą galima pajusti jau po pirmos treniruotės. Ir nepabijosiu pasakyti, kad tai įmanoma tik pas mus. Nes taip jau atsitiko, kad tai ką žinau galiu pritaikyti kiekvienai konkrečiai žmogaus gyvenimo istorijai ir situacijai.

Tai žinodama apsisprendžiau suteikti dar vieną, UNIKALIĄ galimybę taip vadinamiems pradedantiesiems . UNIKALIĄ ta prasme, kad kiekvienam bus sudaryta INDIVIDUALI PROGRAMA ir MOKYSITĖS DARYTI TIK TUOS PRATIMUS, KURIE JUMS ASMENIŠKAI REIKALINGI. Jau nekalbant apie visą greitai jaučiamą savijautos pagerėjimą, dar vienas (kai kam galbūt didžiausias) tokio treniravimosi būdo privalumas yra tas, kad asmeninė treniruotė gali trukti gerokai trumpiau nei pusantros ar kelias valandas per dieną.

Taip treniruotis tinka ir tiems, kas “jau viską išbandė” (įskaitant kineziterapiją, masažą, vaistus), bet nori patirti skirtumą, ir tiems, kas pagaliau susiruošė pabandyti

Taigi : renkamės lapkričio 26 d. (antr..) 18.15 val. 

Būtina registruotis , nes vietų skaičius šioje grupėje ribotas.

Kaina 500 eur. (viso: penkios treniruotės, programos sudarymas, asmeninė korekcija)